ВИДИ ЧОЛОВІЧИХ І ЖІНОЧИХ ДЖИНСІВ – МАТЕРІАЛИ, РОЗРІЗИ Залишити коментар

Не можна приховати, що джинси – це позачасовий матеріал, який можна знайти як в жіночому, так і в чоловічому гардеробі. Практично кожен з нас зараз має джинси. Безумовно, це пов’язано з позачасовим і поколільним стилем, який також став іконою поп-культури. Однак на ринку існує багато фасонів штанів, виготовлених з цього матеріалу, і ми не завжди знаємо яку модель ми обираємо. Сьогодні ми розповімо, як правильно вибрати крій для своєї фігури.

Що таке джинсова тканина?

Джинси, які часто також називають джинсовими, – це бавовняна тканина. Джинсовий одяг найчастіше сплетений у сарна. Найчастіше цей матеріал фарбується в блакитний колір за допомогою барвника Індіго, який багато років тому отримували з листя індиго. Однак сьогодні він створений синтетичним шляхом.

Види джинсів

Жіночі та чоловічі джинси, доступні на ринку , поділяються на три основні критерії, які включають: ширину ніг , крій та стан. У кожному з цих підрозділів ми можемо знайти кілька різних варіантів, тому ми можемо звузити вибір лише до тих продуктів, які нас цікавлять.

Поділ джинсів за рахунок ширини ніжки:

  • Прямий
  • Обмежений/Конічний
  • Bootcut
  • Спалах

Поділ джинсів по крою:

  • Регулярна підгонка
  • Комфортний/Вільний
  • Струнка форма/Худенька

Поділ джинсів за умовою:

  • Низька талія
  • Нормальна талія
  • Висока талія

Skinny fit – що це означає?

Найпопулярніші і найчастіше вибираються моделі – джинси-трубки, для яких характерні конічні ніжки. І хоча вони завжди виглядають феноменально на вішалці, насправді це не так барвисто. Цей крій підходить лише людям із силуетом яблук чи пісочного годинника. Дами, наділені стрункими ногами, надягаючи трубочки, обтягують всю свою фігуру і оптично подовжують ноги. Жіночі сині облягаючі штани не підійдуть людям з грушевим силуетом, тобто людям з більшими стегнами і подовженою талією. Якщо у нас круглий живіт, варто поєднувати трубочки з пухкою тунікою. Завдяки цьому рішенню ми підкреслимо стрункі ноги і відведемо погляд від своїх слабких місць.

Класичні  – джинси з прямими штанинами

Джинси з прямими штанинами – це найкласичніші джинси. Моделі такого типу дають нам набагато більше можливостей у створенні стилізацій. На відміну від трубок, якщо вибрати правильну модель, ми зможемо приховати всі недоліки нашої фігури, підкресливши при цьому її переваги. Тому можна сміливо сказати, що це майже ідеальні моделі, які слід знайти і в жіночому, і в чоловічому гардеробі.

Брюки з дзвонами – хіт 70-х

Третя модель наймодніших джинсів відома всім … дзвіночки, тобто широкі ніжки та цілком протилежні трубки. Ми носили їх два десятиліття тому, а наші близькі у 70-х роках. Мода хіпі сьогодні – це стиль бохо, і це не лише одна з особливостей, як сучасний стиль бохо успадкував від розкутого стилю «дітей квітів». Широкі жіночі джинси синього кольору варто мати у своєму гардеробі не лише через сучасні тенденції. Згадаймо, що цей розріз також позитивно впливає на зовнішній вигляд нашої фігури. Якщо у вашій фігурі переважають великі нижні або широкі стегна, подовжені ноги стануть для них хорошою противагою. В даний час модними є тонкі моделі.

Важко уявити, що джинси для шахтарів та фермерів, створені у другій половині 19 століття, створять таку величезну сенсацію серед людей у ​​всьому світі. В даний час у світі виробляється мільярд синіх джинсів щорічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *