СТИЛЬ ВІНТАЖ В ОДЯЗІ: ЩО ЦЕ ТАКЕ? Залишити коментар

Сказати, що мода минає – не зовсім вірно. Вона просто раз у раз приходить. Ми можемо легко знайти в своїх шафах одяг, наших мам і бабусь. В даний час деякий одяг з’являється в наших стилях  трохи зміненим та в оновлених версіях. Саме це характеризує ретро-стиль, в якому ми використовуємо елементи гардеробу, що стосуються минулих років.

Що таке вінтажний стиль?

На відміну від зовнішності, вінтажна мода – це не лише одяг секонд-хенду. Відповідно до вищезгаданої концепції, ми знаходимо як одяг наших мам і бабусь, так і одяг, стилізований за останні десятиліття. Однак багато людей запитують себе, чи дане плаття чи спідниця належить до цієї групи? Якщо конкретний продукт був виготовлений мінімум на кілька десятків років раніше, ми, безумовно, можемо його назвати ретро. Звичайно, ми також можемо знайти на ринку предмети гардеробу у вінтажному стилі. Варто зазначити, що цей стиль включає не лише індустрію моди. Цей термін ми також вживаємо в контексті меблів та аксесуарів, а також прикрас.

Сукні та спідниці – ретро-мода

Жіноча спідниця з кишенями “Flora” виділяється з решти і є невіддільним елементом стилю ретро. І це не єдина модель, яка схожа на вінтажну моду. Як чорне плаття , так і плаття зангорове з хомутом-чалма прекрасний приклад того, що деякі предмети гардеробу в стилі ретро в даний час доступні в он-лайн та інтернет-магазинах. Не можна приховати, що в більшості випадків це квіткові візерунки або плаття в горошок, які люблять не тільки дами, які люблять ніжні і дівочі стилі. Люди, які хочуть підкреслити жіночну природу своїх нарядів, можуть впевнено вибрати одну з перерахованих вище позачасових речей. У цьому випадку особливо варто звернути увагу на сукні та спідниці, приталені на талії, які сягають до середини литка або трохи вище коліна. Якщо ми включимо взуття на низьких підборах або тапочки з квадратним пальцем, ми отримаємо стилізацію, яка підкреслить наш непомітний, але дуже складний стиль.

На які доповнення варто звернути увагу?

Говорячи про вінтажний стиль, ми не повинні забувати про аксесуари, які відіграють надзвичайно важливу роль у цьому випадку. Саме узорна пов’язка на голову у вашому волоссі або маленька оригінальна сумочка можуть підкреслити вінтажну укладку. Крім перерахованих вище пропозицій, дами також можуть звернути увагу на нещодавно модні запонки, прикрашені перлами. Пропозиція аксесуарів, наявних у магазинах, дійсно різноманітна, тому неодмінно кожна дама в цій ситуації знайде щось для себе, що урізноманітнить навіть повсякденне вбрання, складене з найпростіших елементів одягу.

Для кого вінтажна мода?

Цей модний напрямок розрахований як на молодих, так і на трохи старших дам. Однак ми маємо пам’ятати, що, коли ми одягаємось в цьому типі одягу, ми можемо змішувати їх із сучасними елементами. Чому варто використовувати таке рішення? Хоча б тому, що в цьому випадку створити стилізацію, яка додасть нам стилю, досить легко. Більше того, вбрання у вінтажному стилі часто асоціюються з елегантністю.

Якщо вам не вистачає ідей для ретро-стилів, ви можете надихнутися пропозиціями, доступними в Інтернеті. Вибираючи ретро одяг, зверніть увагу на пастель, а також старовинні смужки або брошки, давно небачені. Згадаймо, що моделі, що імітують аксесуари з минулих років, легко зустрітись у кожному великому магазині одягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *