СТИЛЬ ГРАНЖ: ЩО ЦЕ ТАКЕ І ЯК ОДЯГАТИСЯ В СТИЛІ ГРАНЖ? Залишити коментар

Стиль гранж у моді сильно асоціюється з однойменним стилем, який з’явився в альтернативній молодіжній музиці. Гранж – це своєрідна рок-музика – у нас там багато гучних гітар, агресивних ритмів та кричущих хрипких вокалістів. Найбільша популярність цієї музики припала на початку 90-х років 20 століття, хоча початок тренду – середина 80-х років минулого століття. Якщо ми хочемо дізнатися, що це за музика, давайте послухаємо ранні альбоми таких груп, як Nirvana, Pearl Jam або Soundgarden. Усі ці гурти походять із Сіетла, США.

Значок стилю музики та гранж – Курт Кобейн

Кожен вид музики, в тому числі альтернативна музика, призначений для непокірних підлітків, сильно асоціюється з тим, як повинен виглядати шанувальник такого стилю. Слухачі, які ототожнюються із повідомленням текстів своїх кумирів, імітують їх одяг. Що стосується стилю гранж, то найбільший вплив на те, як більшість людей уявляє вбрання цього представника тренду, мали стилізації Курта Кобейна – вокаліста та фронтмена гурту Nirvana.

Як виглядає стиль гранж?

Стиль гранж (тобто наряд гранж) – це перш за все вивчена недбалість, незмінність і певна безладдя, яка повинна була підкреслити непокірність і невідповідність. Типовий наряд гранж складається зі старих зношених кросівок, бажано високих до щиколоток. Для цього напружене до межі шерстяного светра . Плюс додатковий, типовий повсякденний елемент – т. Е. Джинси , також нові та, звичайно, не свіжо прасувані. Переважно з декількома видимими потертостями і отворами.

Зачіска в стилі гранж – це зазвичай поні, збирає волосся, які ростуть без особливого порядку і давно не бачили перукаря, досягаючи принаймні до плечей. Прикраси практично відсутні – це максимум зап’ястя або плоскі, срібні каблучки. Також не забувайте про кілька днів волосся у чоловіків.

Однак не кожен день хороший для старого, вицвілого светра. У теплі дні стилізація гранж може бути фланелевою сорочкою з плетіння , яка іноді застосовується до вільної футболки.

Взагалі, гранженери орієнтуються на простий, міцний і довговічний одяг. Тому вбрання з гранж будуть виготовлені в основному з натуральних матеріалів – бавовни (і деніму, що є його варіацією), фланелі, вовни тощо. Домінуючим кольором є насамперед відсутність чітких, яскравих та контрастних поєднань. Одяг у стилі гранж досить тьмяний, також може з’явитися одяг хакі.

Джерела бунту музикантів-гранжів

Нічого не відбувається без причини – гранж-музиканти передавали зі своїм стилем свою незалежність і бунт проти посилення комерціалізації рок-музики. Це було також естетичне заперечення – заперечення принципів композиції, гри та виконання, які панували в рок-музиці у 1980-х роках. Представники основного гранжу зосередилися на простоті. сила концерту полягала в тому, щоб енергія випливала з агресивних ритмів, а не піротехнічних ефектів чи лазерних шоу. Групи, що грають на гранжі, частково посилаються на деякі рішення найважливіших гуртів, що грають рок 70-х років, таких як Black Sabbath або Led Zeppelin.

У 1980-х роках район Сіетла переживав сильну економічну стагнацію. Це призвело до того, що безробітні молоді люди перетворилися на гаражі, незалежно граючи. Цей соціальний фон можна порівняти із ситуацією, коли панк-рок народився у Великобританії у 70-х.

Стилізації гранж у 21 столітті

Стилізація гранжу – не рідкісне видовище на вулицях наших міст. Останнім часом помітне повернення до одягання таким чином. Молоді люди, які шукають одяг такого типу для себе, не залежать лише від магазинів секонд-хенду – багато мережевих магазинів представили товари в своїх останніх колекціях у цьому стилі.

Також в магазині PRO-Fashion ви знайдете товари в стилі гранж – серед інших чоловічі шкіряні куртки , жіночі рамони або більш-менш непокірні жіночі сорочки .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *