СОРОЧКА В ШТАНИ ЧИ ЗОВНІ? ЯК НОСИТИ СОРОЧКУ Залишити коментар

Чоловіки вже багато поколінь сперечаються про те, як носити сорочки з довгими рукавами. Більшість із них стоїть по обидва боки барикади. Одна частина визнає лише сорочку, заправлену в штани, а інша звинувачує цю групу у відсутності стилю і стверджує, що найважливіше – це комфорт, а правила – їх порушувати. Хто правий у цій суперечці?

Сорочка в штани чи зовні?

Ви не можете приховати, що елегантна чоловіча сорочка в штанах виглядає набагато краще. Це подовжує ноги і змушує зберігати свої пропорції. У свою чергу, якщо витягнути її з штанів, ми матимемо протилежний ефект, тобто ми подовжуємо верх і вкорочуємо ноги. Неправильно облягаючі сорочки прикривають живіт і стегна, а в деяких випадках і сідниці, що, на жаль, додатково оптично розширить фігуру. Чоловік, який носить її таким чином, виглядає тісніше, ніж він є насправді, а також створює враження, що він намагається приховати живіт.

Як ви тримаєте сорочку в штанах?

Класичні моделі, таку як елегантна чоловіча біла сорочка з довгими рукавами, джентльмени завжди повинні носити заправлену в штани – вона створені саме для такого носіння. Чому? По-перше, через свою довжину. Незалежно від того, чи є в нашому гардеробі звичайна або приталена сорочка, вона має припуск матеріалу, який запобігає її витягуванню з штанів при сидінні або згинанні. Сорочка, заправлена ​​в штани, – не найкраще рішення для коротких чоловіків з животиком.

Величина також має велике значення. На жаль, багато чоловіків занадто часто зважилися на широкі сорочки, які створюють з матеріалу, які важко контролювати. Тож не дивно, що багато хто просто витягує її з штанів, що не дуже добре виглядає. Це неприпустима помилка. Найкраще рішення в цьому випадку – вибрати правильний розмір, а також розріз, який усуне цю проблему.

Сорочка зверху – ідеальне рішення на кожен день

Через пропорції чоловіки, і жінки повинні носити сорочку, одягнену в штани. Це правда, що є розрізи та матеріали, які не виглядають добре в такому вигляді. Прикладом тут можуть бути повсякденні моделі, які ледь покривають живіт.

Наступні сорочки, будуть виглядати набагато краще коли  будуть вільними : фланель, трикотаж або джинси . Якщо предмет одягу, який ми обираємо, має накладні на ліктях або виразні кишені на грудях, його можна носити зверху. Те ж саме можна сказати і для плед-моделей. Деякі з них можна безпечно розстебнути і  надіти  на футболку. Однак пам’ятайте, щоб бути послідовним. Ми не повинні носити сорочку зверху, коли ми поєднуємо її з костюмами штанів або таким типом взуття. У цій ситуації також не варто надягати піджак або краватку.

Якщо ви хочете скористатися будь-якою порадою з нашої статті, то вам слід пам’ятати, що офіційні сорочки виглядають дуже погано, коли їх витягають з штанів. Саме завдяки дотриманню таких правил ми зможемо легко побудувати свій імідж як людина, яка знає моду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *