ШТАНИ З ВИСОКОЮ ТАЛІЄЮ – ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ЯКОЇ ФІГУРИ? Залишити коментар

Фраза «з високою талією» напевно чула кожна жінка, яка любить носити штани. Сьогодні це дуже модний спосіб пошиття штанів – він вигідно виглядає як у трохи більш пухнастих Дам, так і у струнких, які таким чином підкреслюють свою фігуру.

Висока талія – ​​коли це було модно?

На відміну від зовнішності, штани з високою талією зовсім не є пережитком минулого. Хоча найпопулярніші були в 80-х роках, вона все ще є важливою модою на жіночі штани (тим більше, що кількість любительок вінтажного стилю все ще зростає). Просто перегляньте актуальні пропозиції найважливіших виробників повсякденної жіночої моди, щоб побачити, наскільки популярне це рішення сьогодні.

І що саме це навіть означає? Термін “висока талія” відноситься до того, як зроблена верхня частина штанів. Це протилежність хіпстерам. Штани з високою талією – це такий крій, де передня кнопка знаходиться хоча б на рівні пупка, тобто це варіант, що досягає відносно високої – охоплює практично всю нижню частину живота.

Високий стан – належний зріст і статура

Якої висоти найкраще носити штани з високою талією? Цей крій рекомендується в першу чергу людям хоча б середнього зросту, якщо не високого. Коротка жінка буде виглядати незграбно в такому виді одягу – її талія не буде видно.

Високий стан оптично вкорочує фігуру. Тож якщо ми високі (що по відношенню до жінки зазвичай означає понад 170 см у ріст), ми можемо впевнено інвестувати в штани з високою талією. Також трохи нижчі дами не повинні боятися такого типу крою.

А як щодо правильного побудови тіла? Висока талія – ​​це рішення, яке часто вибирають ті, у кого трохи більше кілограмів, і їм доводиться якось боротися з виступаючим животиком. Ожиріла людина у хіпстерів виглядає особливо несприятливо. Однак, якщо ми одягнемо штани з високою талією – неслухняний живіт буде естетично триматися, і це буде не так помітно.

А як щодо людей з стрункою фігурою? Якщо ми стрункі, це не означає, що нам не слід вибирати штани з високою талією. Навпаки! Вибираючи цей тип штанів, ми можемо дуже добре підкреслити переваги нашої фігури.

Висока талія і штани

Висока талія може виникати при різних типах ніг. Обидві коротші – навіть такі короткі, як модні штани “сигарілос”, де нога закінчується приблизно на 8 см перед щиколоткою, і довше. Ми можемо вибрати довші ноги, оскільки вони надають ефект візуального схуднення фігури. Ви також можете вибрати трохи конічний варіант.

У високих дам є кілька основних типів ніг на вибір: струнка – облягаючий варіант, регулярна – пряма нога і більш вільна версія (іноді її називають «мама»).

Конструкції з високою талією

Висока талія добре виглядає в поєднанні з вільною блузкою, яка не повинна бути занадто довгою. Для більш тісних ніжок у такого типу штанів, наприклад, високих підборах або босоніжках – ми будемо виглядати по-справжньому жіночно. Якщо у нас стрункі ноги і чітко позначені щиколотки, це варто виділити, адже багато чоловіків дуже чутливі до краси цього елемента жіночої фігури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *