Послуги

Послуги стиліста перукаря

Догляд за волоссям це ціле мистецтво. Здоровий блиск волосся, правильно підібраний колір і стильна стрижка роблять Ваш образ неповторним.
Нова модна зачіска створює гарний настрій і дарує нові емоції. В інтернет магазині Pro-fashion.com.ua майстри нададуть всі види перукарських послуг:
– нарощування натурального волосся
– зняття пасом
– фарбування та колорування
– завивка
– догляд та лікування волосся
– укладання та стрижки чоловічі і жіночі
…. а так само багато інше…

Індивідуальний пошив одягу

Сподобалася модель з каталогу, але немає потрібного розміру? Хочете поміняти колір вироби або внести власні корективи? Замовте індивідуальний пошив речі, що сподобалася – і дизайнер виготовить її спеціально для Вас, з урахуванням особливостей Вашої фігури і всіх побажань.

Послуги візажистів

Тільки професійний підхід і якісна косметика розкриють Ваш образ, висловити індивідуальність, вигідно підкреслити достоінства.Ведь особа жінки – це її візитна картка.
Косметолог- візажист це фахівець, який розбирається в особливостях шкіри, будову особи, колористиці, кремах, косметиці і останні тенденції моди.
Види макіяжу:
– Денний
– Діловий
– Весільний
– Вечірній
– коктельних
– Подіумний
– Макіяж для портфоліо, допомога у створенні ряду образів.
– Косметичні процедури, підготовка особи до макіяжу.
– Консультація по макіяжу, підбір косметики (як профілактичної так і декоративної) з урахуванням особливостей Вашої шкіри, а також підбір колірної гамми і аксесуарів.
– Підбір декількох видів макіяжу з урахуванням особливостей Вашої зовнішності і стилем життя.
Ваша зовнішність – це унікальний дар, який подарувала природа, завдання візажиста, зробити її чарівною.

Послуги стилістів

Консультація стиліста – це завжди обдуманий і зважений вибір одягу.
Тільки професіонал створить тонкі поєднання, яскраві акценти, підбере одяг, враховуючи особливості фігури. Послуга “особистий стиліст” допоможе у формуванні Вашого стилю, аналізі гардероба, розробці образів на фотосесії.
В інтернет магазині Pro-fashion.com.ua працює команда професіоналів, консультація яких, змусить оточуючих поглянути на Вас по-новому.

Організація Fashion-показів

Ламаєте голову над ідеєю для корпоративної вечірки? Влаштуйте співробітникам незабутнє свято, перетворивши традиційний корпоратив в Fashion-показ!
До Ваших послуг – найвідоміші українські модельєри тільки з новими колекціями, а також професійний ведучий.

Пошиття форми і корпоративного одягу

Pro-Fashion.com.ua пропонує Вам послуги з розробки дизайну і пошиття корпоративного одягу, а також шкільної форми. Провідні українські дизайнери запропонують Вам ескізи, з яких Ви виберете найбільш вподобаний варіант.Срок виготовлення ескізів 12 – 48 годин.
Терміни виготовлення одягу 2-3 неделі.Только кращі будуть займатися розробкою Вашого фірмового стилю.П