МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЖІНОК НА ОСІНЬ І ЗИМУ 2019 РОКУ – КОЛЬОРИ ТА ФАСОНИ Залишити коментар

Мода – змінне явище, але всі ті, хто її цікавить трохи ближче – знають, що певні стилі та стилі (не кажучи вже про кольори) час від часу з’являються в нових умовах. Прекрасним прикладом цієї закономірності може бути, наприклад, той факт, що пепітка повернулася на користь цього сезону – про що практично забули за останні кілька років. Осінні пальто, прикрашені цим візерунком, виглядають особливо ефектно. Які ще дизайни чи кольори модні цього року на межі осені та зими?

Наймодніші кольори – осінь/зима 2019 року

Сильні, насичені кольори останнім часом користуються великою популярністю. Сильний, виразний зелений, темно-темно-синій та нарешті колір червоного вина модний цього року на подіумах, а також на міських вулицях. Якщо ви представник молодого покоління, можете навіть приміряти одяг в неонових відтінках. Спортивний піджак зеленого або насиченого жовтого буде відповідати цим тенденціям.

Модні куртки на поточний сезон

Осінь і зима – це час, коли однією з найважливіших частин одягу стає верхній одяг. Бомбери дуже модні в цьому сезоні – хоча це, звичайно, не морозне рішення. Особливо варто придбати куртку нестандартного кольору такого типу (наприклад – яскраву з квітковими візерунками). Крім дрібниць , модними є прості моделі піджаків з хутряними капюшонами ( парки ) або куртками-кусетами на хутрі. Як бачите, ми маємо відносно великий спектр ідей стилізації. Однак це добре! Напевно, немає нічого гіршого в моді, ніж нудьга, передбачуваність і відсутність оригінальності. Як і в попередні роки, шкіряні куртки не виходять з моди .

Мереживо, плісировані спідниці …

А що можна поставити під таке пальто? Якщо ви любите спідниці, подумайте про придбання хоча б однієї спідниці-плісе . Це дуже жіночний візерунок, і в той же час така мода дуже добре підходить до більшості жіночих фігур – навіть дами з деякою зайвою вагою будуть виглядати по-справжньому цікаво. Що стосується суконь і блуз, то в цьому сезоні править мереживо. Ніжні, чуттєві та спокусливі блузки з натуральних матеріалів, збережені в білому кольорі (який традиційно належить до цього виду матеріалів), або в інших модних сьогодні кольорах, повинні з’явитися у вашому гардеробі.

… і плечові накладки

І що нам носити, якщо ми любимо светри? Плечові накладки повернулися на користь. Цей нероздільний елемент моди 80-х може бути цікавою дрібницею як у кардигані, який ми накидаємо на блузку, так і у светрі, який не має застібки. Вміле підкреслення рук, безумовно, стане в нагоді всім меншим дамам.

А штани на осінь і зиму?

Які брюки зараз слід носити, щоб ти не виглядав занадто модно? Що стосується повсякденного, повсякденного стилю , тонкі стрункі єзуїти все ще дуже модні . Ці типи рішень переважають серед пропозицій, які можна знайти в пропозиції найбільш відомих енергетичних ланцюгів. Безсмертні джинси, часто з трохи зношеними ділянками – ідеальний вибір для повсякденних завдань (якщо ви не ходите в театр чи оперу).

Наш короткий огляд домінуючих тенденцій цього сезону, природно, не вичерпує цю насичену тему, однак вона вже дозволяє отримати певну орієнтацію на це питання. Важливо завжди бути собою і не слідувати моді без роздумів. Варто трактувати сучасні модні тенденції як джерело натхнення, яке дозволить нам створити свій власний неповторний стиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *