ЯК СКЛАСТИ СОРОЧКУ, ЩОБ ВОНА НЕ ПОМ’ЯЛАСЬ? Залишити коментар

Коли у вас відрядження, і потрібно взяти з собою елегантний наряд? На жаль, подорожувати з валізою, наповненою сорочками та піджаками, досить проблематично, адже цей тип одягу легко розминається, і в кінці вони виглядають не так елегантно, як ми могли б очікувати. На щастя, є принаймні кілька хитрощів, які ви повинні використовувати при упакуванні, щоб сорочки та піджаки були без будь-яких складок.

Як упакувати сорочки?

Захист елегантного одягу від збиття під час подорожі – це завдання. Жіночі та чоловічі сорочки , а також куртки та святкові сукні легко мнуться в багажі, а це означає, що після прибуття на місце вони вже не виглядають так добре, як після прасування. В основному на це впливає той факт, що одяг, вкладений у сумку, зазвичай дуже тісно один до одного. Через це навіть найменша складка може перетворитися на видиму складку. На прекрасний зовнішній вигляд елегантної білої жіночої  блузки Sellin також впливає той факт, що під час подорожі всі елементи гардероба складені один на одного, через що наш одяг має більше складок і складок.

Упаковуючи, ми повинні пам’ятати, що найелегантніший одяг, який ми хотіли б захистити від пом’ятя, слід зберігати зверху або у валізі закріпленій сіткою. Цікавим рішенням також є складання елегантних предметів одягу в поліетиленовий пакет. Захищений таким чином матеріал не буде сильно мнутись об інший одяг, і ми не знайдемо на ньому складок.

Як скласти сорочку в валізу?

Ви подорожуєте громадським транспортом? Ви не зможете використовувати праску в готелі, в який збираєтесь? У цьому випадку єдине рішення – вміле упаковання, щоб одяг підтримував відповідну форму. Як слід скласти сорочки з довгими рукавами?

На самому початку ретельно прасуйте одяг, який ви плануєте взяти з собою у далеку дорогу. Тоді слід правильно розставити комір сорочки і застебнути всі її гудзики. Весь процес повинен відбуватися на рівній поверхні, щоб «спинка» була спрямована вгору. Не забуваймо згладити всі нерівності. Навіть швидке складання одягу потрібно робити з увагою до найдрібніших деталей. Якщо сорочка належним чином підготовлена, настав час основної частини всього процесу – складіть всередину 20-сантиметровий фрагмент будь-якої сторони сорочки, а потім надіньте на неї рукав. Однак не забудьте розподілити його рівномірно. Те саме робимо і з іншою стороною. На останньому кроці ми складаємо одяг навпіл, і кладемо його в валізу з коміром «вгору».

І в двох словах – що слід пам’ятати при пакуванні? Перш за все, якщо ви збираєтеся взяти з собою сорочку, варто спочатку її прасувати. По-друге, звернемо увагу на будь-які нерівності вже під час пакуавння. Якщо ми подорожуємо часто, нам слід мати спеціальний чохол для сорочки, завдяки якому він буде відокремлений від інших речей, що переносяться у валізі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *