ЯК ОДЯГАТИСЯ НА СПІВБЕСІДУ? ПОРАДИ ДЛЯ ЖІНОК ТА ЧОЛОВІКІВ Залишити коментар

Інтерв’ю зазвичай є останнім етапом набору, визначаючи, чи отримаємо бажану роботу. Манера нашого виступу значною мірою впливає на позитивне рішення рекрутера. Крім змістовної підготовки, ви також повинні дбати про свій імідж, за принципом “як вони нас бачать, так і пишуть нам”. Перш за все, одяг для співбесіди повинен бути акуратним, прасувати і викликати виклик. Також важливо, чи зручно це. Занадто високі підбори або занадто обтягуючі штани лише посилюють стрес. Як одягнутися на співбесіду, щоб забезпечити не тільки чудовий вигляд, але і комфорт?

Як підготуватися до співбесіди? Жіночі поради

Повноцінне вбрання слід підготувати напередодні. Ретельно прасуйте окремі предмети одягу та чисте взуття. Варто уважно подивитися на свій одяг, щоб побачити, чи можна побачити на них плями. Вбрання для співбесіди має підходити до сезону та характеру компанії. Якщо ви шукаєте роботу, де застосовується фіксований дрес-код, ви повинні виконати її, вибравши діловий наряд. Однак, якщо ми хочемо зайняти компанію з нестабільним підходом до такого виду питань (наприклад, креативне агентство, стартап), ми можемо вибрати менше формальне вбрання.

  • Восени і навесні добре надіти чорну спідницю, білу сорочку без візерунків і чорну куртку . Цей наряд підкреслить наш професіоналізм, і в той же час буде дуже жіночним. Плісирована спідниця буде працювати при застосуванні на положенні середньої висоти. Подаючи заявку на більш високу роботу, кращим рішенням стане модель олівця.
  • Сукня для інтерв’ю буде ідеальною особливо влітку. Адже вона не повинна виявляти занадто багато, а її довжина може сягати трохи вище колін. Чорний або темно-синій буде найкращим вибором. Дуже стильно буде виглядати просте плісироване плаття .
  • Зимовий наряд також може бути елегантним. У цьому випадку, якщо прийом на роботу стосується нижчої посади або ви хочете працювати в місці, де не застосовується певний дрес-код, ви можете вибрати набір з кльош, що складається з штанів і піджака. Ціле доповнюється гладкою сорочкою та високими підборами.
  • Як одягатися на співбесіду, якщо ви шукаєте високої посади в компанії? У цьому випадку варто надіти чорний або темно-синій костюм класичного крою або костюма. Також слід пам’ятати про відповідне взуття. Каблуки повинні охоплювати пальці і бути середнього зросту. Колготки також обов’язково мати.

Як одягатися на співбесіду – чоловікам

Що стосується чоловіків, одяг для співбесіди не повинен створювати особливих клопотів. Ділове вбрання – це, звичайно, костюм. Добре вирізана куртка та брюки змусять нас виглядати по-справжньому професійно. Важливо, щоб ціле було без складок і набивань. Що ще варто пам’ятати?

  • Як одягатися на офісне інтерв’ю? Приглушені, темні кольори стануть найкращим вибором. Темні штани та темна-куртка з білою гладкою сорочкою – найбезпечніший варіант. Панове повинні пам’ятати, що стоячи, піджак слід застебнути однією кнопкою.
  • Що взяти на співбесіду, намагаючись отримати високу посаду? Окрім елегантного костюма та добре підібраної сорочки, господині не варто забувати про краватку. Найкраще зробити його темніше, ніж сорочку, без великих візерунків.
  • Поганий наряд для співбесіди – це не просто зім’ятий костюм, а невідповідні шкарпетки. Їх колір повинен відповідати відтінку штанів і піджака.
  • Як одягатися на інтерв’ю влітку? Хоча у випадку з високими посадами та співбесідами в корпорації, ми не можемо відмовитись від позову, тоді як, подаючи заявку на роботу в стартап або маркетингове агентство, ми можемо дозволити собі куртку в стилі casual . Панам не варто відмовлятися від білої сорочки, але влітку слід зауважити, чи зроблена вона з натуральних матеріалів. Ціле доповнено темними штанами .
  • Незалежно від сезону, взуття, яке використовується під час розмови, – це взуття. Також варто надіти елегантний годинник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *