ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРЯНОЮ КУРТКОЮ? ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ЧИСТКА ШКІРЯНОГО ОДЯГУ Залишити коментар

Елегантна шкіряна куртка-це позачасовий предмет гардероба, який повинен бути в будь-якому гардеробі, як жіночому, так і чоловічому. Цей тип верхнього одягу досить універсальний, щоб ми могли використовувати його для багатьох стилів. Однак часте використання цього виду одягу призводить до утворення бруду, непривабливих плям, а також неприємного запаху. З цього тексту ви дізнаєтеся, як доглядати за шкіряною курткою.

Навіщо інвестувати в шкіряну куртку?

Давно відомо, що шкіряні предмети гардероба відрізняються міцністю і величезною стійкістю. Як чоловічі, так і жіночі шкіряні куртки – це позачасовий продукт. Це надзвичайно універсальний одяг, який підходить майже до всіх стилів, тому варто мати у своєму гардеробі хоча б одну таку куртку, яка точно послужить нам принаймні наступні кілька сезонів. Однак якщо ми використовуємо його досить часто, він піддається забрудненню та механічним пошкодженням. Вироби з натуральної шкіри, наявні на ринку, довговічні, і ми можемо ними користуватися довгі роки, але треба пам’ятати про правильний догляд. Для цього варто купувати спеціальні захисні чохли, а також щітки для догляду.

Як доглядати за шкіряною курткою?

Дами, які часто користуються чорну шкіряну куртку, повинні бути обережні, перш за все, щоб не забруднити її кремом, пудрою або парфумами, так як всі вищезгадані продукти залишають плями, які важко видалити. Також варто пам’ятати про те, щоб захистити цей вид одягу від надмірної експлуатації на дощі і сонці, так як на ньому можуть з’явитися плями.

Чистка шкіряної куртки

Перш ніж самостійно чистити шкіряну куртку, ми можемо перевірити, яку інформацію про це виробник розмістив на ціннику або листівці, яку ми отримали під час покупки. Якщо ми будемо дотримуватися рекомендацій, ми будемо впевнені, що наша куртка не буде зруйнована, а вміло очищена та оновлена. Більш того, куртка відновить свій блиск і гарний зовнішній вигляд. Одяг з натуральної та екологічної шкіри не слід прати в пральній машиі. На жаль, цей спосіб очищення може її зіпсувати.

Очищення плям повинно проводитися тільки вологою і м’якою тканиною. Ми не можемо ні за яких обставин допустити промокання шкіри. Ми також не повинні звертатися до різних видів миючих засобів, розчинників або хімічних речовин, які можуть заподіяти більше шкоди, ніж користі.

Після успішного очищення, для поліпшення ефекту ми можемо використовувати лосьйон. Якщо ми нанесемо його на забарвлене місце, ми впевнені, що він змащує і освіжає шкіру. У разі, якщо після висихання знебарвлення не зникне, ми можемо нанести на це місце фарбувальний крем відповідного кольору, а через два дні знову скористатися лосьйоном для шкіри.

Обслуговування шкіряної куртки

Шкіряні куртки – це унікальні предмети гардероба, які вимагають належного догляду. Тому, принаймні один раз на рік, ми повинні використовувати правильний бальзам, завдяки якому матеріал збереже м’якість і його властивості. Також необхідно доглядати шкіряну куртку. Хороша якісна просочення захищає як природню, так і екологічну шкіру від вологи. Догляд, утримання та захист – це обов’язкові заходи, якщо ми хочемо насолоджуватися улюбленою курткою протягом багатьох сезонів. Якісне просочення захистить як натуральну, так і органічну шкіру від впливу вологи. 

Як з’ясовується, чистка та обслуговування шкіряного одягу не такі складні, як може здатися. Просто пам’ятайте про рекомендації виробника і дотримуйтесь їх, а також майте на увазі кілька вищевказаних правил. Тоді ми впевнені, що наша улюблена куртка буде зачаровувати красою і елегантною зовнішністю протягом декількох сезонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *