GLAM ROCK РОК-СТИЛЬ ОДЯГУ – ОДЯГ ТА СТИЛІЗАЦІЯ Залишити коментар

Glam rock – популярний термін, який з’являється в контексті моди та певних тенденцій, пов’язаних з ним з 1970-х років. Цей стиль особливо популярний серед шанувальників рок-музики, але не тільки! Який характерний стиль глам-рока та які типи одягу найчастіше включаються до стилізацій глам-рок?

Гламур – це абревіатура для “гламур” або “чарівність, благодать”. Спочатку назва згадувала стиль у рок-музиці, який був започаткований такими виконавцями, як Давід Боуі, гурти Queen та Kiss. На сцені музиканти цього напрямку завжди представляли себе екстравагантно – тісні яскраві костюми часто поєднувалися з масивним взуттям, на дуже високій підошві. Крім того, обов’язковим елементом стилізації глам-рок-музикантів були незвичайний макіяж та шокуючі зачіски. Музика такого типу найбільшу популярність здобула у 1970-х роках. Він був не такий гострий, як типові рок-аранжування, відрізнявся значною мелодійністю та зосередженістю на широкій аудиторії.

Глам-рок у 21 столітті – роль Кейт Мосс

Говорячи про стиль глам-рок, не можна пропустити британську модель, яку багато хто вважає справжньою іконою моди – Кейт Мосс. Вона була однією з перших, хто впровадив цей стиль у 21 столітті. Однак її стилізації були дещо іншими, ніж екстравагантність концертних творінь музикантів чотирьох десятиліть тому.

Основний принцип Кейт Мосс був перш за все, щоб зробити наряд зручним. Її стилізаціям характеризувався набір суперечливих елементів: важке взуття на вражаючому пості, шиповане, шкіряне та вигадливе ніжне плаття. Інтенсивний макіяж все ще відігравав важливу роль – але без безумства музикантів-стилістів 70-х.

Як ви визначаєте стиль глам-рок?

Поступово стиль глам-рок також почав проникати в моду, призначену для дорослих, які шукають для себе стильного натхнення. Якби ми охарактеризували цей стиль кількома словами, напевно, слід сказати, що це зустріч двох суперечливих тенденцій: певної неврівноваженості та агресивності вираження (настільки типових для рок-нарядів) з тонкістю та вишуканістю модних подіумів.

Зразки стилів – як одягатися в стилі glam rock?

Однією з надійних ідей успішної жіночої стилізації, що підтримується в цьому стилі, є, наприклад, комбінована куртка Ramones з легкою, повсякденною, жіночною блузкою. Для цього можна надіти штани в стилі рок, тобто злегка потерті джинси . Взуття має бути чорного кольору, бажано з чітким кріпленням – тільки від наших уподобань залежить, чи будемо ми вирішувати видатні пряжки або блискавку в оригінальному місці.

Якщо ми хочемо одягнутись у такий рок-наряд, ми можемо впевнено вибрати комбінації кольорів, контрастних чорній шкіряній куртці, такі як сильний червоний або яскраво-фіолетовий. Для цього можна використовувати шарф або хустку.

Важливим елементом, який не варто недооцінювати при створенні гламурного стилю, – це правильно підібрана сумка. Зазвичай його зберігають у чорному кольорі та виготовляють зі шкіри – часто із численними металевими прикрасами, обов’язково срібними.

Glam rock стиль для чоловіків

І як виглядає правильна укладка у цьому тренді для чоловіків? Як і у випадку з жіночою версією – вона орієнтована на незвичайні комбінації, велику присутність блискучих елементів та аксесуарів, підібраних так, щоб вони кидалися в очі.

У першому пориві легко сплутати гламурний рок-одяг з панк-вбранням. Однак більше нічого поганого не могло бути. Гламур походить із зовсім іншого музичного стилю. Жоден поважаючий себе панк-рокер не зацікавився б такими аксесуарами, як блиск або блискітки – і ці дрібниці дуже популярні в стилі гламуру.

Стиль, на якому ми зосередилися у своєму короткому тексті, насправді не знає слова “надлишок”. Це може призвести до згадуваної на початку ексцентриситету. Однак у повсякденних повсякденних стилізаціях ми можемо впевнено спиратися на ідеї, пов’язані зі стилем glam rock – адже нам не потрібно по-рабськи наслідувати знаменитостей та модниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *