ФРАНЦУЗЬКИЙ ШИК У МОДІ – ОДЯГ У ФРАНЦУЗЬКОМУ СТИЛІ Залишити коментар

Важко уявити історію нашої цивілізації без Франції та ролі, яку вона відіграла в ній. Це стосується  нашого повсякденного життя – і моди, парфумерії та ряду інших аксесуарів, традиційно пов’язаних з елегантним вбранням. Французи люблять простоту, витонченість без зайвих прикрас і ретельний підбір фірмових аксесуарів. Варто знати, що в концепції типового француза неприпустимо носити видимий логотип марки одягу, яку ми зараз носимо. Це великий факт – показ багатства вважається відсутністю хороших манер.

Французький стиль у моді – зовнішній вигляд може бути обманливим…

Як французи підходять до мистецтва одягання? Навіть якщо нам здається, що ми спостерігаємо за тим, хто одягнений трішки нестандартно – дуже часто просто трохи недбалий вигляд може бути найбільш вишуканішою стилізацією.

Французький підхід до моди, серед іншого, ставить якість над кількістю. Краще мати трохи менше одягу в гардеробі, при цьому – нехай вони будуть трохи дорожче і пошиті ретельно, з матеріалів хорошої якості.

Універсальна основа для французького стилю

Французький шик дуже часто базується на класичних нарядах, витриманих у простому, універсальному стилі – повний прийом можна змінити за допомогою комбінацій різних кольорових регістрів. Одна і та ж блузка або плаття можуть виглядати зовсім по-різному в поєднанні з іншим пальто або навіть шарфом.

Які речі зазвичай є в гардеробі типової француженки? Напевно, простій сорочці улюбленого відтінку знайде місце . Перевага жіночої сорочки – це перш за все її велика універсальність – її можна використовувати як в більш офіційних ситуаціях, в поєднанні зі смаком куртки і спідниці, так і в ролі досить повсякденного гардеробу.

Що зазвичай має француженка у своєму гардеробі?

Ще одним обов’язковим предметом для шанувальниці французького стилю в одязі стане чорне плаття “Natella” . Коко Шанель була популяризатором цього стилю.

Часто в гардеробі типової француженки також часто можна зустріти блузки та сорочки, яскраві штани або зручні туфлі. Що стосується верхнього одягу, який в моді відповідає французькому стилю, елегантні пальта – хороший вибір .

Взагалі жителі Франції віддають перевагу рішенням (не лише одягу), для яких характерна певна економія форми та відсутність надмірної ексцентричності.

Французька мода для чоловіків

Певним посиланням на французький стиль у чоловічій моді може бути навіть вишуканий шарф або шарф у трохи більш виразному кольорі, ніж у жінок. Сорочка повинна бути скоріше в приглушеному кольорі, а не непомітною, щоб легко було вибрати інші частини вбрання.

Чоловічі куртки носять у кольоровій палітрі, що відповідає поточному сезону року. Влітку, звичайно, панують білий і трохи яскраві пастельні відтінки. Темно-синій піджак – це перевірений спосіб для різних випадків, в тому числі і для більш офіційних, якщо він поєднується з оригінальним взуттям і більш елегантними брюками.

Комфорт і французький стиль одягу

Французи надають важливого значення не лише елегантності та універсальності вбрання – вони також зазвичай прагнуть зробити його зручним. Одяг, в якому ви погано себе почуваєте, де вам важко почувати себе легко, ймовірно, вам не підходить. Свобода в поєднанні з усвідомленням того, що ти добре виглядаєш, дає приємне відчуття впевненості, що також впливає на природність того, яким ти є.

На відміну від зовнішності, французький спосіб одягання досить вимогливий. Перш за все, потрібно мати добре розвинений смак і знати, з чим найбільше стикатися (але це не означає якогось недосяжного ідеалу). Незалежно від того, чи вважаємо ми французький стиль чимось тільки для модників, але варто мати хоча б базове уявлення про те, що це таке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *