Доставка і оплата

Шановний користувачу

Відповіді на всі питання, пов’язані з доставкою Ви можете отримати, зателефонувавши за телефоном +380502399188.

Після оформлення замовлення на сайті  PRO-FASHION.COM.UA, з Вами зв’яжеться персональний консультант для уточнення деталей замовлення та вибору найбільш підходящих способів оплати і доставки.

Якщо протягом доби з Вами не зв’язалися, значить замовлення не було отримано або ж Ви вказали невірні дані в реєстраційній формі. В такому випадку, спробуйте продублювати замовлення або передзвоніть нам за телефоном +380502399188.

ОПЛАТА

Грошовий переказ  після підтвердження замовлення на Вашу електронну скриньку будуть вислані реквізити на оплату. Обраний спосіб грошового переказу (Western Union і т.п.) повинен бути узгоджений з Вашим персональним консультантом.
–  LiqPay  (термінові грошові перекази за допомогою мобільного телефону). Детальна інформація про послугу за посиланням:   https://liqpay.com/

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ 

Доставка здійснюється  після підтвердження замовлення і 100% передоплати  (крім випадків отримання товару післяплатою), за адресою, вказаною при реєстрації:

  • Доставка по Україні здійснюється Новою поштою
  • Доставка здійснюється на умовах 100% передоплати або післяплатою (оплата при отриманні)
  • Замовлення відправляється після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок, або в інший зручний день
  • Вартість доставки товару в населений пункт покупця оплачується покупцем при отриманні вантажу в службі доставки за діючими тарифами