ЕЛЕГАНТНИЙ І МОДНИЙ ХЛОПЕЦЬ 30+: ЯК ПОВИНЕН ОДЯГАТИСЯ ЧОЛОВІК У 30+? Залишити коментар

Час невпинно минає – якщо ви вже перетнули Rubicon 30, час критично переглянути вміст вашого гардеробу. Вільні, яскраві толстовки або поношені фургони – ці предмети гардеробу не обов’язково ідеальні для повсякденного укладання для чоловіків старше 30 років.

Такі асоціації, як зрілість, відповідальність за себе та інших або здатність піклуватися про сім’ю, пов’язані із соціальною роллю дорослого. Дорослий чоловік – це той, хто вселяє впевненість – це також має бути ваш стиль. Подумайте на хвилину: які атрибути одягу приходять вам на думку, коли ви намагаєтесь уявити впевненого і надійного хлопця?

Правила одягання для чоловіків старше 30 років

Загальне правило полягає в тому, що плаття, яке носили в цьому віці, має бути тонізованим і добре відповідати вашій фігурі. Тож вона не може бути занадто тісною або занадто вільною. Куртка та стиль сорочки тут відіграють ключову роль. Якщо вам не подобаються часті поїздки до мережевих магазинів у пошуках наймодніших моделей гардеробу – орієнтуйтеся на класику. І пам’ятайте: завжди краще бути трохи елегантніше, ніж одягатися надто повсякденно в даній ситуації. У вашому розпорядженні ціла низка різних інтернет-магазинів.

Елегантна сорочка і піджак для модного 30-річного віку

У гардеробі елегантного, модного хлопця 30-х років класична біла сорочка не повинна пропускати . Це абсолютно обов’язково в гардеробі кожного дорослого. Елегантний 30-річний повинен мати навіть кілька класичних сорочок, оскільки багато випадків у приватному та професійному житті вимагають трохи більше святкових стилізацій. Стильні запонки будуть дуже смачним доповненням, яким можна зачарувати сприйнятливих жінок. Не хвилюйтесь, це занадто старомодно. В урочистих і офіційних ситуаціях така маленька річ підкреслить ваш соціальний статус і додасть вам класу.

Спортивна куртка – це доповнення, яке вимагає сорочка . Як оцінити, чи правильно обраний цей предмет одягу? Попросіть товариша про допомогу: чи зморшки спинки піджака після надягання? Якщо так, то для вас це не крій або розмір. Спинка піджака повинна бути гладкою, але не тісною, щоб ви мали свободу рухів.

Ось так виглядає універсальна укладка для елегантного чоловіка після 30 років. Ви можете легко доповнити куртку, накладену на білу сорочку з джинсами та класичними туфлями з темної шкіри. Шкарпетки завжди повинні бути темно-синіми або чорними.

Менше офіційних стилізацій для 30-річних

І як одягатися в менш офіційних ситуаціях – наприклад, ходити в паб або на барбекю на ділянці? Класична сорочка поло ідеально підійде . Це практичне рішення, оскільки його легко поєднувати з іншими предметами гардеробу. Ви також можете надіти джинси в футболку на ваш вибір, але футболка з коміром буде так само добре виглядати з тканинними штанами і спортивним взуттям.

Викривши зап’ястя, ви можете спокусити надіти стильний годинник. В основному, у вашому ящику має бути декілька: діловий та офіційний варіант, святковий варіант, а також спортивний варіант.

Для більш прохолодних днів – добре мати гарний піджак у своєму гардеробі. Чоловічого та класичного верхнього одягу не так багато, як стильна шкіряна куртка . Варто витратити більше часу на вибір потрібного для вас. Восени та взимку це придбання не тільки захистить нас від холоду, але й допоможе нам побудувати стиль впевненого та модного хлопця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *