АКТУАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ – ОСІННІ ПАЛЬТО 2019 Залишити коментар

Пальто – це дуже потрібний предмет одягу, до якого ми досягаємо холодніших днів. Важко уявити собі гарненький гардероб – і жіночий, і чоловічий без нього. Які тенденції в даний час переважають у цій галузі ринку одягу? Які осінні пальто для чоловіків та жінок варто подивитися в цьому сезоні?

Осінні шуби 2019 – натхнення від природи

Осінні пальто сезону 2019 – це міцні посилання на природу, як стосовно тканин, так і наймодніших дизайнів. Шкіряні, леопардові плями або негабаритні вовняні шуби – ось, як виглядає осінь цей європейський ринок одягу.

Шкіра з імітації повернулася на користь не так давно (все менше клієнтів обирають натуральний варіант). Безсмертна решітка також дуже популярна – це, звичайно, стосується вовняних пальто. Однак це не шотландська решітка з великим інтервалом полів, а скоріше невелика решітка на кордоні пепіта.

Хоробрий може слідувати останнім ідеям європейських дизайнерів. Ми говоримо про візерунки, що імітують забарвлення тварин – особливо екзотичні. Однак не у кожного буде достатньо впевненості, щоб вийти на вулицю в шубі в … коров’ячих плямах, смугах зебри або леопардових крапках.

Для всіх, хто любить добре захистити себе від вітру та холоду, є також модна пропозиція – штучне хутро. Це буде надзвичайно смачним вибором, якщо ми подбаємо про правильні аксесуари.

Осінні пальто для дам – ​​ми заглядаємо в шафу Марлен Дітріх

Я думаю, що у кожної жінки асоціюється Марлен Дітріх. Її знаковий стиль мав великий вплив на масову культуру в першій половині 20 століття. В даний час можна помітити повернення до того, як вона одягається. Марлена Дітріх як перша актриса в історії стала фігурувати у чоловічому вечірньому вбранні, тобто в смокінгу. Однак її чоловічий стиль ніколи не був дуже сексуальним і позбавленим жіночої чарівності. Вона завжди була одягнена так, що чоловічий наряд дуже майстерно підкреслював жіночні риси її фігури.

Яке осіннє пальто одягне Марлен Дітріх? Можливо, це може бути тренд . Даний тип пальто має давню історію – зазвичай виготовлений з габардину, стійкого до вітру та дощу, спочатку він був призначений верхній одяг для британських військових під час Першої світової війни.

Осінні пальто для чоловіків – довгі пуховики плюс оверсайз

Серед чоловічих осінніх і зимових пальто цікавим трендом поточного сезону є довгі пуховики та пальто негабаритного розміру. Одягнути вільні, трохи занадто великі пальто має одну велику перевагу: під таке осіннє пальто можна надіти пристойний густий, теплий і вітрозахисний светр. Тож пани, захищені від холоду, вони можуть легко вирушити на будь-яку ескападу – також за межі міста. Негабаритні прибутки на користь цього сезону, що добре видно з пропозицій більшості магазинів одягу.

Другий важливий тренд сезону осінь / зима 2019 року, безумовно, трохи довший, ніж ми звикли, до колін, пуховиків. Це хрест між пуховиком і пальто.

Традиціоналістів напевно зацікавить класичне вовняне пальто з двобортним кольором . Класика має перевагу в тому, що, хоч трохи одноманітна, вона не виходить з моди так швидко, що дозволяє носити дану модель довше, не відчуваючи себе невідповідною решті.

Вирішуючи придбати вовняну шубу, яку ми плануємо носити не один сезон, не забудьте правильно зберігати. Добре тримати таку шубу в спеціальному чохлі. Ми не складаємо шубу, краще почекати висячі місяці, обов’язково в компанії декількох листків лаванди – цей запах не переносить молі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *